چاپ هولوگرام در اصفهان و کل کشور چاپ و تبلیغات منجی

با این حال، آن ها عمدتاً به دلیل توانایی آن ها برای استفاده به عنوان یک ویژگی امنیتی برای شرکت شناخته شده اند. علاوه بر آن، برچسب های هولوگرام را می توان به صورت نوری اسکن کرد. به این ترتیب می توان آن ها را به عنوان یکی از ویژگی های امنیتی مقرون به صرفه برای شرکت شما در نظر گرفت. این نوع طبق نیاز مشتری طراحی و تولید می‌شود و به طور خاص متعلق به سفارش‌دهنده می‌باشد. در این حالت می‌توان هولوگرام را برچسب اطمینان نامید چرا که ویژگی‌های امنیتی همچون گیلوش و میکروتکست (ریزمتن) را در برگرفته و سناریوی امنیتی مد نظر را پیاده‌سازی و اجرا می‌نماید.

از دیگر تخریب‌های این نوع لیبل میتوان به تخریب open void که برای قطعات الکترونیک بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و تخریب باطل شد که غالبا برای استفاده ارگان‌های دولتی است، اشاره کرد. برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ لیبل دیجیتال خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید. دارای 3 فیلم آموزشی به زبان اصلی که توسط آن می توانید ویدئو پروژکتور هولوگرام و تصاویر هولوگرام بسازید. خوب؛ حالا که برایتان از مزیت های هولوگرام های با طرح آماده گفتیم بهتر است بدانید که این نوع هولوگرام ها چه بدی هایی هم دارند.

آشنایی با انواع هولوگرام

یکی از خصوصیات جالب هولوگرام، نمایش تصاویر سه بعدی می‌باشد که غیرقابل کپی برداری بوده و با روشهای دیگر قابل تولید نیستند. همانگونه که از نام محصول مشخص هست، هولوگرام سه بعدی عمومی یعنی هولوگرامی که به صورت عمومی از قبل در سایز و طرح مشخصی تولید و آماده شده ، اما قابلیت چاپ رنگی روی هولوگرام برخوردار هستند. لازم به ذکر است این مدل هولوگرام ها فقط در سایز و طرح فوق قابل سفارش هستند و امکان تغییر طرح سه بعدی زمینه در سایز یا مدل برش هولوگرام وجود ندارد. برچسب های هولوگرافی از نظر طراحی منحصر به فرد هستند و حاوی تمام اطلاعات مربوط به محصول و برندی است که روی آن قرار گرفته است و دارای چسبندگی قوی است. برچسب های هولوگرافیک را می توان سفارشی کرد و یک پتوی امنیتی ضروری برای محصول شما تضمین می کند. برچسب ‌های هولوگرافیک ضد دستکاری یا غیرقابل دستکاری، و ضد جعل بودن محصول را قادر می‌ سازند و تصویر برند، کیفیت محصول و تجربه مشتری را تقویت و حفظ می‌کنند و در عین حال از برند محافظت می‌ کنند.

اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. اما با نگاهی عمیق‌تر درمی‌یابیم این کشف وجود ما را در سطحی عمیق متحول می‌کند. در زندگی روزمره مهم نیست که عالم ما ۱۳.۸ میلیارد سال عمر دارد و احتمالا تحت یک انبساط ناگهانی و شدید از یک نقطه ماده فشرده آغاز شده است – نظریه‌ای که با عنوان نظریه «بیگ بنگ» یا «انفجار بزرگ» شناخته می‌شود . اما کشف انفجار بزرگ برای درک کنونی ما از تاریخ کیهان و جایگاه ما در آن از اهمیت بالایی برخوردار است. یک راه حل برای این مسیٔله توسط «ساسکیند» و فیزیکدان هلندی «جرارد هوفت» در اواسط دهه ۱۹۹۰ ارایٔه شد. آن‌ها بیان کردند هنگامی که جسمی به داخل سیاهچاله کشیده می‌شود، نوعی اثر دو بعدی از خود به جای می‌گذارد که در افق رویداد سیاهچاله به صورت کد ثبت می‌شود.

  • سازندگان همچنین در حال ادغام این فناوری در نسل بعدی نمایشگرهای هوشمند هستند که امکان بازی سه بعدی قابل حمل را فراهم می‌آورد.
  • به همین ترتیب، اصول عجیب و غریب مکانیک کوانتومی – مانند در هم‌تنیدگی – واقعا قادر نیستند زندگی روزمره ما را تغییر دهند – درحالیکه ما با درک صحیح آن‌ها می‌توانیم باعث پیشرفت علم و تکنولوژی شویم.
  • میکروتکست ها نوشته های بسیار ریزی هستند که با چشم غیرمسلح دیده نمی شوند و تنها هنگامی که با لوپ مشاهده می شوند، قابل تشخیص هستند.
  • این نوع، دارای نوشته‌های از پیش آماده می‌باشند که در برخی موارد با طرح‌ها و گیلوش‌های منحصر به فرد، نیز تلفیق شده‌اند.
  • از هولوگرام های تولیدی آذر هولوگرام ، در موارد گوناگونی استفاده می شود که برخی از آنها موارد زیر می باشند.

این مدل هولوگرام در دو رنگ طلایی و نقره ای قابل تولید می باشد. این مدل هولوگرام با تکنیک دو بعدی و حالت باطل شوندگی تولید می شود. در این مدل هولوگرام پس از کندن هولوگرام از جای نصب شده کلمه باطل شد یا VOID نمایان می گردد . این مدل هولوگرام در دو رنگ نقره ای و طلایی قابل تولید می باشد. برای مشاهده انواع لیبل های گارانتی شامل (گچی، لایه شونده، شبرنگ و….) کلیک کنید. در واقع، ظهور اینترنت و جهانی شدن لبه ‌های بازارهای زمانی مبتنی بر جغرافیایی را محو می‌ کند و اغلب بر توانایی سازمان برای حفظ تصویر برند با فروش تنها در کانال‌های ممتاز تأثیر می ‌گذارد.

بسته بندی هولوگرافیک را می توان برای ایجاد یک تجربه برند منحصر به فرد سفارشی کرد و با پیشرفت تکنولوژی، این شکل از بسته بندی احتمالاً همچنان یک راه حل بسته بندی مورد تقاضا خواهد بود. هولوگرام ضبط در یک محیط دو یا سه بعدی از الگوی تداخلی است که وقتی یک منبع نور نقطه ای (پرتو مرجع) با طول موج ثابت با نوری با همان طول موج ثابت که از یک جسم (پرتو جسم) می رسد، تشکیل می شود. هنگامی که هولوگرام تنها توسط پرتو مرجع روشن می شود، الگوی پراش جبهه های موج نور را از جسم اصلی بازسازی می کند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت چاپ لیبل هولوگرام با ما تماس بگیرید. استفاده از برچسب های هولوگرام امنیتی یکی از روشهای مرسوم جهت اطمینان بخشی به اصالت محصولات می باشد. هولوگرام امنیتی به عنوان برچسب اطمينان بر روي كالا مي تواند اصالت محصولات شما را ضمانت كند. بنابراین، در مقابل این پس ‌زمینه، جای تعجب نیست که هولوگرام به یک انتخاب برتر برای برنامه‌ های ضد جعل و محافظت از برند تبدیل شده است. جلوه‌های بصری هولوگرافی به عنوان ابزاری قدرتمند در ساختن یک پیام قدرتمند و تشخیص فوری شناسایی شدند. مهم نیست از کدام تکنیک استفاده می کنید، ایجاد تصاویر هولوگرافیک شامل فرآیندهای پیچیده است و راه حل های امنیتی متفاوت است.

از چه مولفه هایی باید هنگام خرید برچسب های هولوگرام خوب اطمینان حاصل کنید؟

هولوگرام های چند برشه خود تخریب به صورت برچسب هایی هستند که در حین جداسازی به آسانی پاره می شوند. این هولوگرام ها در حین جدا سازی به تکه های کوچکتر تقسیم می شوند. این نوع هولوگرام به صورت ورقه ای، قرقره ای، در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شوند و به صورت گسترده در داروسازی، لوازم های یدکی، الکترونیک وتولید پارچه مورد استفاده قرار می گیرند.

در دوازده سال گذشته بر روی هر کارت VISA و MASTER CARD یک هولوگرام وجود داشته است. به بیان ساده، هولوگرام‌ ها تصاویری سه بعدی هستند که از پرتوهای تداخل کننده نور ایجاد شده و اجسام فیزیکی واقعی را منعکس می‌کنند. برخلاف تصویرهای سه بعدی معمولی، هولوگرام‌ها را می‌توان با چشم غیر مسلح مشاهده کرد. هولوگرام ساخته شده به این شیوه عمق بسیاری دارد چرا که این ها دو لایه هستند ، در یک لایه هولوگرام دوبعدی که معمولا در لایه ی تحتانی قرار میگیرد و هولوگرام سه بعدی که در لایه ی فوقانی قرار می گیرد .

برای تشکیل آن عملیات میانی که شامل تهیه ی هولوگرام اصلی و به دست آوردن فرم نیکلی می باشد حذف شده و لیزر را به صورت مستقیم به فتوپلیمر می تاباند. به خاطر اینکه لیزری که برای این عملیات استفاده می شود پالس نام دارند به آن هولوگرام پالسی می گویند. مزیت این لیزر نسبت به سایر لیزر ها این است که می تواند در میلی ثانیه نور پردازی بیشتری کند. این هولوگرام ها در سایز ۶×۶ تهیه می شوند.در هولوگرام های مربع و مستطیل با لبه های تیز شکافی وجود ندارد اما در انواع گرد با گوشه ی گرد و دیگر اشکال سفارشی به یک شکاف۲ الی ۳ میلی متری نیاز است. این نور از پشت هولوگرام ساطع میشود وتصویری را به طرف بیننده انتقال میدهد.

هولوگرام های تولیدی آذر هولوگرام

جدا از وینیل رنگین کمانی که استیکرها روی آن چاپ می ‌شوند، برچسب ‌های هولوگرافی مانند بسیاری از انواع دیگر برچسب ‌ها ساخته می ‌شوند. جوهر بر روی سطح ماده چاپ می شود و سپس لایه ای از ورقه ورقه شفاف با فشار زیاد روی جوهر ذوب می شود. این لایه نهایی تضمین می کند که استیکر بسیار بادوام است و همچنین در برابر آب و آفتاب مقاوم است. این باعث می‌ شود که برچسب‌ های هولوگرام برای استفاده در برنامه‌ های بیرونی مناسب باشند.

حرکت جنبشی، نوعی از هولوگرام می‌باشد که می‌توان تصاویر آن را هم با هولوگرام دو بعدی، هم هولوگرام سه بعدی و هم با استفاده از روش ماتریس نقطه ای به وجود آورد و به همین دلیل از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر هولوگرام حرکت جنبشی با استفاده از هولوگرام های 2 و 3 بعدی تشکیل شده باشد، با تغییر زاویه دید، رنگ های متفاوتی مشاهده خواهد شد. از طرف دیگر، ترکیب هولوگرام حرکتی و ماتریس نقطه ای سبب روان‌تر شدن اثر حرکتی هولوگرام می‌شود و یک ترکیب عالی را می‌توانند به نمایش بگذارند. همچنین با فناوری های جدیدتر، می‌توان انواع آرم ها یا سایر طراحی های سفارشی شده را در الگوی های هولوگرام حرکت جنبشی به خوبی گنجاند.

به گزارش سایت گجت نیوز و به نقل از engadget تمامی کیهان، درواقع تصویری هولوگرافیک است. اما تحقیق جدیدی که حاصل کار پژوهشگرانی از کانادا، ایتالیا و انگلیس است، نشان می دهد که این احتمال قوی تر از آن چیزی است که تا پیش از این فکرش را می کردیم. این پژوهش جدید که بر مبنای بی نظمی های موجود در تابش پس زمینه کیهانی استوار است، پیشنهاد می کند شواهد زیادی وجود دارد که جهان ما یک جهان هولوگرافیک است. اینگونه فرض کنید که تمامی ادراک شما از سه بعد مکانی و یک بعد زمان، در واقع از یک میدان دوبعدی سرچشمه می گیرد. این مفهوم مشابه طرح های هولوگرام عادی است که تصویری سه بعدی را بر روی یک صفحه کاغذ دوبعدی ترسیم می کند. چرا که با بی نظمی های موجود در نظریه نسبیت انیشتین و مکانیک کوانتومی سازگاری دارد.

نیازی به طراحی و پرداختن دوباره ندارند، از این رو طبیعتا هزینه ی استفاده از این نوع هولوگرام ها به مراتب کمتر از هولوگرام هایی است که قرار است دوباره با اندازه های مختلف و اشکال اختصاصی، طراحی و تولید شوند. این مدل هولوگرام ها، نقشها و طرح ها و یا نوشته های از پیش آماده شده هستند که گاهی اوقات هم با طرح های خاص و منحصر به فردی ترکیب شده اند. بیشترین طرح های هولوگرام های عمومی، مربوط به اشکال و نوشته هایی می شود که بیشترین کاربرد را دارند، مثلا Ok، ORIGINAL، GENUINE و غیره و هر عبارت و طرحی که عموما برای توصیف یک محصول به کار برده می شود. • هولوگرام (دو بعدی و سه بعدی) با روش چاپ لیزری و به وسیله دستگاه های چاپی پیشرفته تولید می شود و این لیبل را نمی توان به روش های مرسوم مانند چاپ افست یا دیجیتال به تولید رساند. هولوگرام های شفافی هستند که بر روی کارتهای شناسائی و یا سایر مدارک حاوی نشانه، امضاء و… قرار می‌گیرند که علاوه بر افزایش طول عمر کارت، از تقلب و کپی‌کردن کارت جلوگیری می‌نماید. این هولوگرام جنبه ی امنیتی و محافظتی دارد ، باعث افزایش طول عمر کارت می شود و از جعل کردن کارت ها جلوگیری می کند .

هنگام مشاهده در زیر میکروسکوپ، سطح فلزی یا پلاستیک دارای تپه­‌ها، کانالها، پشته­‌ها و دره­ها است. این بی­نظمی‌ها با پراکندگی نور بازتابی و پراکندگی آن در طول موج‌های رنگی تشکیل دهنده آن، جلوه سه بعدی ایجاد می­‌کنند. امواج بازتابی با یکدیگر به گونه­‌ای تداخل می­کنند که تصویری سه بعدی واضح و واقعی از چشم­انداز و اختلاف منظر را نشان می­دهد. این نوع هولوگرامی طبق نیاز مشتری طراحی و تولید می شود و به طور خاص متعلق به سفارش دهنده است. در این حالت می توان هولوگرام را برچسب اطمینان نامید چرا که ویژگی های امنیتی همچون گیلوش و میکروتکست (ریزمتن) را در برگرفته و سناریوی امنیتی مد نظر را پیاده سازی و اجرا می نماید. هولوگرام های طرح اختصاصی در سطوح مختلف (تجاری، امنیتی و فوق امنیتی) ارائه می شود که با توجه به کاربرد سفارش دهنده، طراحی و تولید می شود.

معمولا از شی مورد نظر از زاویه دیدهای متفاوت تصویر برداری می شود. هر یک از این تصاویر به وسیله ی یک لیزر بر روی صفحه ی ال سی دی روشن می گردد و به عنوان نوار باریک هولوگرافی در اشیا ثبت می گردند. این هولوگرام ها هم از مدل های سه بعدی و هم از تصویر گرافیکی ساخته می شوند و نتیجه یک تصویر برجسته درخشان با المنت های مسطح قابل دیدن با هر نورپردازی است. بنابراین به خوبی رنگ های رنگین کمان، عمق و حرکت را به نمایش می گذارند و به راحتی در زیر نور معمولی قابل دیدن هستند. هولوگرام سه بعدی از مدل های سه بعدی ( با همان اندازه) بوجود می آیند و ترکیبی از عمق و رنگ را نمایش می دهند. در هولوگرام های عمومی، به هیچ وجه توانمندی امنیتی همانند طرح های اختصاصی وجود ندارد و به نوعی جنبه میانبر و سرعت بخشی و یا در مواردی پلمپ فیزیکی بدون توجه به امکان تولید مشابه را دارند.

هولوگرام

این مجموعه کلیه نمونه کارهای خود را در وب‌سایت شرکت به نمایش گذاشته است. و امکان بازدید از آن ها را برای کلیه متقاضیان فراهم نموده ‌است. لازم به ذکر است که شبرنگ وحید چاپ هولوگرام قیمت مناسب را در کنار طراحی بی نظیر و کیفیت بالا در دستور کار خود قرار داده است. سفارشات در اسرع وقت بررسی و آماده شده و به سریع‌ترین و ساده ترین شیوه ممکن به دست شما خواهند رسید. بعد از سفارش هولوگرام بسته به نوع و تیراژ مورد نظر، بین 2 تا 7 روز کاری برچسب های هولوگرامی شما آماده خواهد بود. امروزه برندهای مختلف برچسب های هولوگرام را در بسته بندی محصولات خود در نظر می گیرند.

هولوگرام

مخصوصا اگر با زیر لایه های تخریب شونده سفارش داده شود، می تواند تنها نیاز به امنیت فیزیکال و اطمینان از پلمپ را برآورده کند. همچنین کاربردهای هولوگرام به خصوص برای موارد امنیتی در حال گسترش است. علاوه بر اینکه امروزه این تکنولوژی به خوبی توانسته است به کمک حفظ اعتبار و امنیت مدارک مهم بیاید، امروزه نسل جدید هولوگرام های امنیتی، ویژگی های پیشرفته تری مانند متن ها و تصاویر متحرک را نیز دارد. وقتی یک بیشینه (بالاترین نقطه موج) به یک بیشینه دیگر برسد، بیشینه بلندتری (تداخل سازنده) تشکیل می شود. این برچسب عموما برای بخش‌های مالی کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد و به هیچ عنوان نمی‌توان آن را جعل کرد.

اما وقتی یک موج کمینه و دارای قعر، با یک موج کمینه تری برخورد می کند، طبیعتا موجی با عمق بسیار کم تولید می شود. اما وقتی دو موج کمینه و بیشینه با یکدیگر برخورد کنند، دو موج اثر یکدیگر را از بین برده و نهایتا یک سطح مسطح را ایجاد می نمایند. که اساس کار تولید ساخت هولوگرام نیز بر اساس همین قابلیت انجام خواهد شد. همه ی شما هولوگرام را دیده اید و تقریبا این تصویر سه بعدی براق که معمولا به رنگ های نقره ای دیده می شوند، نظر همه ی شما را بر روی جعبه ی محصول و یا خود محصول جذب کرده است. اگر کسی درباره ی هولوگرام برای شما صحبت کند، احتمالا همه تان یاد برچسب های نقره ای می افتید که وقتی نور خورشید به آن ها می خورد، تغییر رنگ می دهند. عموما هولوگرام ها براق هستند و حتی می توانند رنگ های رنگین کمانی هم داشته باشند.

از این قبیل کالاهای که امروزه با این برچسب ها بسته بندی می شوند می توان به مواردی همچون لوازم یدکی خودروها، مواد غذایی، دارویی، قطعات الکترونیکی و … اشاره نمود. دانشمندان باور دارند قوانین فیزیک در این حالت دچار تغییر چشم‌گیری نمی‌شوند. با ترکیب هولوگرام‌های دو بعدی و سه بعدی دو مدل و تصویر را به همراه کدهای فراوان با هم ترکیب می‌کنند که امنیت بسیار بالایی دارند. با نگاه به این هولوگرام‌ها از زوایای مختلف در هر زاویه طرح دو یا سه بعدی را مشاهده می‌کنند. این برچسب‌ ترکیبی از رنگ و عمق‎های مختلف هستند که در زاویه‎های متفاوت تصاویر متفاوتی را نمایش می‎دهند.

بر روی این هولوگرام ها نوشته های بسیار ریزی وجود دارد که فقط با دستگاه های لیزر قابل خواندن است .این نوار چسب ها قابلیت این را دارند که از حالت نواری خارج شده و به برچسب تبدیل شوند . یک هولوگرام دارای حرکت است و نحوه ی تشکیل آن بدین صورت است که از تصاویر متحرک در فریم های مختلف به صورت جداگانه بر روی سطوحی که به نور حساس هستند ثبت می شود . نورپردازی به هر یک از فریم ها با توجه به توانایی و حساسیت سطح می تواند افزایش یابد . مفتخریم که در 20 سال گذشته همواره مورد تایید و حمایت مصرف کنندگان داخلی بوده‌ایم. طراحی، چاپ و تولید هولوگرام، برچسب اموال، لیبل و هاردباکس برخی از خدمات سیناپک است.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

صرافی انتقال پول به ایران: راهی آسان برای انتقال وجه
The World of Money Exchange: Understanding the Significance and Applications
راهکارهای مواجهه با چالش‌های معتبرترین سایت‌های شرط بندی
راهکارهای مواجهه با چالش‌های معتبرترین سایت‌های شرط بندی
راه حل‌های موثر برای پیشگیری از چالش‌های سایت معتبر برای بازی انفجار
Unleash Your Inner Strength with Emperor’s Vigor Tonic
تماس با ما
محتوای این سایت از منابع مختلف اینترنتی جمع‌آوری و با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی پردازش می‌شود، اما ما از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.